SEPETİMSepetiniz boş
%0 indirim
Safran Sabunu

Safran Sabunu

Satış Fiyatı
10,00 TL
Nakit / Havale / EFT Fiyatı
10,00 TL
Ürün Açıklaması Stok Kodu: 0020

Safran bir tür çiçeğin kurutulmasından elde edilir. Yüzyıllar boyunca boya maddesi olarak kullanılmıştır . Daha sonraları tıpta ilaç olarak kullanılmış.

10 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Safran bir tür çiçeğin kurutulmasından elde edilir. Yüzyıllar boyunca boya maddesi olarak kullanılmıştır . Daha sonraları tıpta ilaç olarak kullanılmış. Tarihi çok eskilere dayandığından kleopatranın da derisine altın rengi vermek için kullandığı aromasının kokusunun da cilt için afrodizyak amaçlı kullandığı eski kaynaklarda belirtilmiştir.

Safranın kalitesini anlamak güçtür, genel olarak eski safran kokusunu kaybeder bazende hiçbir aromaya sahip değildir. İyi kalite safran kırmızı renkte ve kuvvetli bir aromadadır.
 
Ürün Özellikleri
-Antiseptik ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Kaşıntı, mantar ve egzama gibi rahatsızlıkları giderir.
-Saç dökülmesini engeller. Cildi canlandırır. Sivilcelere iyi gelir. Mikrop öldürücüdür. Hücre yenileyicidir. Saçları ipeksi yapar. Saçta kepek yapmaz. Cilde yumuşaklık verir.
-Sinirleri uyarmasıyla vücuda dinçlik kuvvet ve sağlık verir.
-Safran altın renklidir, rengi gibi fiyatı da altınla başabaş değerdedir. -Yüksek fiyatı zor elde edilişinden kaynaklanmaktadır. Bu kadar değerli bitkiden elde edilen sabunda çok kıymetlidir. Dikkat edilecek tek nokta doğal katkısız ve gerçek safranın olmasıdır.

EN ÇOK SATILAN İLGİLİ ÜRÜNLER

Bizi sosyal medyadan takip edebilir, iletişime geçebilirsiniz...

İndirim ve Kampanyalarımızdan Siz de Haberdar Olun!

DİLEDİĞİNİZ HER YERDEN GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ ÇIKARIN.

BİZE ULAŞIN
Türkiye Geneli
+90 (544) 665 1999
info@hermesnatural.com
© Tüm Hakları Saklıdır. Hermes Natural