SEPETİMSepetiniz boş

ÜYE GİRİŞİE-Mail Adresiniz
Şifre
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Şifre
Şifre (Tekrar)
Hesap oluşturarak üyelik sözleşmesini okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.
E-Mail Adresiniz
Sipariş bilgileriniz bu adrese gönderilecektir. Dilerseniz alışverişin sonunda hesap oluşturabilirsiniz.
E-Mail Adresiniz
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi yazınız.
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

NEDEN ÜYE OLMALIYIM?

Sitemize üye olarak, her alışveriş yapmak istediğinizde bilgilerinizi tekrar girmek zorunda kalmazsınız ve Kampanya, Avantaj, Fırsat, Kazanç ve Duyurularımızdan öncelikli olarak haberdar olursunuz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İMKANI

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

DÜŞÜK FİYAT & KAMPANYALAR

İADE YAPABİLME İMKANI

Üyelik Sözleşmesi

 • hermesnatural.com'dan üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapılabilmektedir. Her iki durumda da hermesnatural.com'dan alışveriş yapan kişi aşağıda sıralanan ve satış sözleşmesini oluşturan maddeleri kabul etmiş sayılır.
 • hermesnatural.com'dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Havalesi 1 hafta içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilir.
 • Siparişler havale hesabımıza ulaştığı ve/veya kredi kartı hesabından sipariş tutarı bloke edildiği zaman işleme alınır.
 • Banka havalesi ile yapılan ödemelerde açıklama bölümüne sipariş numarası yazılmalıdır.
 • Siparişin verildiği tarihte var olmayan ve beklenmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen olaylar (doğal afet, savaş, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev/lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde arıza vs.) ve tarafların üstlendikleri yükümlülükleri yerine getirmelerine veya zamanında yerine getirmelerine engel olacak bu olaylar sonucunda taraflar birbirlerini haberdar edecektir. Olayların devamından dolayı taraflar yerine getiremedikleri yükümlülüklerden sorumlu tutulmayacaktır.
 • Ürünlerin tedarikçi firmadaki stok durumları hermesnatural.com'da belirli periyotlarla güncellenmektedir. Bununla birlikte siparişi takiben ürünün tedarikçi firmanın stoklarında bulunmaması durumlarında alıcıya gecikme veya iptal durumu ile ilgili bilgi e-posta yolu ile iletilir. İptal durumlarında kredi kartından bloke edilen tutar kaldırılır.
 • Teslimat sırasında hasarlı olan ürünler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Sonrasında bu tutanak info@hermesnatural.com adresine e-posta ile bildirilmelidir. Faks imkanı sözkonusu değilse tutanak numarası gönderilen e-postada belirtilmelidir. Bu şekilde hermesnatural.com ürünü en kısa sürede temin edip tekrar alıcıya ulaştıracaktır.
 • Alıcı siparişini ürün kargoya verilmeden önce sipariş numarasını bildirerek iptal edebilir. Ürün iadelerinde ürün iade koşulları geçerlidir ve geri göndermelerde sistemimizde kayıtlı bulunan kargo şirketi kullanılmalıdır. Kayıtlı bulunan kargo şirketi haricindeki geri gönderilerde oluşacak zararlardan hermesnatural.com sorumlu değildir.
 • Sistem hatalarından meydana gelebilecek fiyat yanlışlıklarından hermesnatural.com sorumlu tutulamaz.
 • Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı özel kargo firmaları ile yapılmaktadır.
 • Ürünler için yazılan açıklamalar bilgilendirmek amaçlıdır. Ürünler ilaç değildir.

Bizi sosyal medyadan takip edebilir, iletişime geçebilirsiniz...

İndirim ve Kampanyalarımızdan Siz de Haberdar Olun!

DİLEDİĞİNİZ HER YERDEN GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ ÇIKARIN.

BİZE ULAŞIN
Türkiye Geneli
+90 (544) 665 1999
info@hermesnatural.com
© Tüm Hakları Saklıdır. Hermes Natural